Nitrianske skautské dni 2020

}

Začiatok akcie

18.9.2020

Miesto konania akcie

Jelenec

Pre koho?

skautov, rangerov

Koniec akcie

20.9.2020

Pomaličky sa začína obnovovať skautská činnosť a my veríme, že do septembra už bude všetko naplno fičať.

Prečo neodpáliť začiatok školského roka vo veľkom štýle a to rovno akciou Nitrianske Skautské Dni 2020? Sme si istí, že ste po dlhšom usedenom období všetci pripravení dostať sa až na kraj svojich možností a preto je témou tohto ročníka “NO COMFORT”.

Vraj komfort nepotrebuješ? Príď nám to ukázať! Alebo si až príliš pohodlný/á vystúpiť zo svojej komfortnej zóny? Tak si príď jej hranice posunúť vďaka programu, ktorý ťa čaká na tohtoročných NSD.

Môžeš sa tešiť na nadupaný program, ktorý pre teba NSD tím tento rok vyšperkoval.
Schválne, vieš si predstaviť ako bude prebiehať Nelineárny skautský pretek?

Sleduj náš Instagram (skaut_pribina), FB fanpage a časom ti prezradíme viac.

Autor: Mlock

publikované: 22. júna 2020

Najnovšie články

Skautský tábor 2020

Skautský tábor 2020

Prihlasovanie na skautský letný tábor je ukončené. Aj tento rok sa nám podarilo zorganizovať letný skautský tábor. Aj keď to vyzeralo, že klasické skautské tábory, na ktoré sme zvyknutí nebudú môcť byť, nakoniec sa situácia zlepšila a skautské tábory dostali zelenú....

Prvá Akcia Po Karanténe

Prvá Akcia Po Karanténe

Začalo to 28.5.2020 , kedy sme sa rozhodli obnoviť akcie/zmiešanie družinoviek. Stretli sme sa o 16:00 pri prvej kaplnke na kalvárii. Samozrejme nechýbala dezinfekcia. Ďalej sme sa presunuli k ohnisku, kde sme si trénovali uzly. Neskôr sme sa presunuli k druhému...

Nové usmernenia pre činnosť a rozšírenie povolených aktivít

Nové usmernenia pre činnosť a rozšírenie povolených aktivít

AKTUALIZÁCIA: 9.6.2020 | 17:45 Od minulej stredy, 3. júna 2020, platia na Slovensku nové, voľnejšie pravidlá pre predchádzanie šíreniu vírusového ochorenia COVID-19. Najnovším uznesením Náčelníctva rozšíril Slovenský skauting povolené aktivity a umožnil stretávanie sa...

Nasledujúce akcie

Fons

Fons

Túžiš zažiť niečo, čo ešte nikto nikde nijak predtým?🤯Túžiš zažiť niečo, čo už nikto nikde nijak potom?🚀Odpoveďou je 👉FONS!👈 Netúžiš po blúdení cestami, po ktorých už všetci všade a stále?👣Netúžiš po bezcieľnom behu ani nevieš za čím a prečo?🏃‍♀️🏃‍♂️Odpoveďou...

Môže vás zaujímať

Fons

Fons

Túžiš zažiť niečo, čo ešte nikto nikde nijak predtým?🤯Túžiš zažiť niečo, čo už nikto nikde nijak potom?🚀Odpoveďou...

Fons

Fons

Túžiš zažiť niečo, čo ešte nikto nikde nijak predtým?🤯Túžiš zažiť niečo, čo už nikto nikde nijak potom?🚀Odpoveďou...

Share This