Nitrianske skautské dni 2020

od | 22. júna 2020 | Akcie

}

Začiatok akcie

18.9.2020

Miesto konania akcie

Jelenec

Pre koho?

skautov, rangerov, roverov

Koniec akcie

20.9.2020

Aktualizácia: 31.8.2020

Vzhľadom na epidemiologickú situáciu na Slovensku sa NSD tím rozhodol, že presúva NSD 2020 do ONLINE DIMENZIE. S najväčšou pravdepodobnosťou budú prebiehať v sobotu 19.09.2020. Program bude obsahovať rôzne online bloky (workshopy, diskusie, prednášky, aktivity).

Pomaličky sa začína obnovovať skautská činnosť a my veríme, že do septembra už bude všetko naplno fičať.

Prečo neodpáliť začiatok školského roka vo veľkom štýle a to rovno akciou Nitrianske Skautské Dni 2020? Sme si istí, že ste po dlhšom usedenom období všetci pripravení dostať sa až na kraj svojich možností a preto je témou tohto ročníka “NO COMFORT”.

Vraj komfort nepotrebuješ? Príď nám to ukázať! Alebo si až príliš pohodlný/á vystúpiť zo svojej komfortnej zóny? Tak si príď jej hranice posunúť vďaka programu, ktorý ťa čaká na tohtoročných NSD.

Môžeš sa tešiť na nadupaný program, ktorý pre teba NSD tím tento rok vyšperkoval.
Schválne, vieš si predstaviť ako bude prebiehať Nelineárny skautský pretek?

Sleduj náš Instagram (skaut_pribina), FB fanpage a časom ti prezradíme viac.

Najnovšie články

Skautský týždeň za mier 2020

Skautský týždeň za mier 2020

Epidémia ochorenia Covid-19 postavila celý svet pred množstvo nečakaných výziev. Mnohým sme čelili aj my, skauti. Naskytol sa nám celkom nový a nečakaný čas rozhliadnuť sa okolo seba a podať pomocnú ruku. Či už drobným skutkom, úsmevom, šitím rúšok, alebo čímsi celkom...

1. skautská oddielovka v Nízkych Tatrách

1. skautská oddielovka v Nízkych Tatrách

Na túto akciu som sa veľmi tešila, vedela som, že zažijeme veľké dobrodružstvo, a preto ma dosť sklamalo a zamrzelo, že sa na ňu nepridal žiaden skaut ani rover z Veľkého Zálužia. Bola to skvelá príležitosť stretnúť sa so skautmi z Banskej...

Ako sa  dostanem do klubovne?

Ako sa dostanem do klubovne?

Ulica Jána Palárika pri katolíckej fare je rozkopaná, takže prechod do skautskej klubovne nie je možný.Dostanete sa do nej z hornej strany keď zídete z Mierovej/Akademickej ulice na ulicu Jána Hollého a poňej budete pokračovať na ulicu Jána Palárika až ku klubovňu....

Nasledujúce akcie

Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.

Môže vás zaujímať

Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.

Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.